Medlemmer

Astrid Hansen Nielsen
Kommunikationskonsulent
Neurocenter Østerskoven
Læs mere om Astrid
astrid@tavsgruppen.dk
Britta Husted
Kommunikationsvejleder
VUK Aalborg – Voksenskolen for Undervisning og Kommunikation
Læs mere om Britta
britta@tavsgruppen.dk
Camilla Bødstrup
Tale- hørekonsulent
Institut for Syn og Hørelse
Læs mere om Camilla
camilla@tavsgruppen.dk
Emmy Kjelmann
Ergoterapeut, kommunikationsvejleder
Kjelmann Konsulting
Læs mere om Emmy
emmy@tavsgruppen.dk
 Lotte Sidenus
Kommunikationsvejleder
VUK Aalborg – Voksenskolen for Undervisning og Kommunikation
lotte@tavsgruppen.dk
Silvia Jensen
Konsulent, musikterapeut
Musikterapeuterne
Læs mere om Silvia
silvia@tavsgruppen.dk
Vivi Løkkegaard
Speciallærer, talepædagog
Østermølle afd, Rolighedsskolen, Thisted
Læs mere om Vivi
vivi@tavsgruppen.dk