Medlemmer

Bente Brinkmann
Syns- og kommunikationskonsulent
Institut for Syn og Hørelse
Læs mere om Bente
bente@tavsgruppen.dk
Bente Møller-Jensen
Pædagog og kommunikationsvejleder
Samværs – og Aktivitetscenter Hjortdal
Læs mere om Bente
bmj@tavsgruppen.dk
Camilla Bødstrup
Tale- hørekonsulent
Institut for Syn og Hørelse
Læs mere om Camilla
camilla@tavsgruppen.dk
Britta Husted
Kommunikationsvejleder
VUK Aalborg – Voksenskolen for Undervisning og Kommunikation
Læs mere om Britta
britta@tavsgruppen.dk

 

Emmy Kjelmann
Ergoterapeut, kommunikationsvejleder
Neurocenter Østerskoven, Hobro
Læs mere om Emmy
emmy@tavsgruppen.dk
Silvia Jensen
Konsulent, musikterapeut
Musikterapeuterne
Læs mere om Silvia
silvia@tavsgruppen.dk
Vivi Løkkegaard
Speciallærer, talepædagog
Østermølle afd, Rolighedsskolen, Thisted
Læs mere om Vivi
vivi@tavsgruppen.dk
Aase Tromborg
Børneneuropsykolog,
Læs mere om Aase
aase@tavsgruppen.dk

Tidligere medlemmer:

Doris Kafka,
Talepædagog,
Taleinstituttet, Aalborg
Doris stoppede i TAVSgruppen i 2017.
Hun kan fremover kontaktes via
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.
Edda Medici
Kommunikationskonsulent
HandiKram
Edda stoppede i TAVSgruppen i 2016.
Hun kan fremover kontaktes via
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.